خودرو تصادفی

خریدار تصادفی

در این مقاله میخواهیم بپردازیم به خرید و فروش ماشین های تصادفی، اتفاقی تلخ برای هر کسی می تواند باشد که با ماشین تصادف سنگین کند و هزینه های صافکاری آنقدر زیاد باشد که به فکر فروش ماشین بیوفتید. ایشالا که هرکز این اتاق برای شما رخ نده و خواننده ی این مقاله نباشید. اما اگر تصادف نگین کردید دیگر کاری نمیشه کرد و بهتر است این مقاله را تا آخر بخوانید تا انتخاب بهتری داشته باشید. ما چند نکته مهم در این مقاله را عنوان کردیم و در آخر بهترین خریدار ماشین تصادفی را معرفی می کنیم.

خریدار تصادفی صافکار

نکته مهم در فروش ماشین تصادفی اینه که شما خودرو خود را به یک صافکار بفروشید نه دلال چون صافکارها بدون هزینه می توانند ماشین را دوباره رو به راه کنند و به قیمت بهتری بفروشند پس ماشین تصادفی شما را به قیمت بهتری از شما خریداری می کنند اما دلال ماشین را از شما گرفته و به یک صافکار با قیمت پایین تر فروخته و در نهایت آن را چندین برابر می فروشد. به نکته توجه کنید که شما بعد از تصادف حتما در شک فرو رفته اید و تصمیم برای شما بسیار سخت است اما خونسرد باشید و ماشین تصادفی خود را به بهترین فرد که میتواند یک صافکار باشد بفروشید

خریدار ماشین تصادفی در محل

خیلی از دلال ها ماشین تصادفی شما را در محل می خرند و صافکار حتما یک مغازه دارد پش شما می توانید به صافکارها مراجعه کنید و قیمت خودرو تصادفی خود را بگیرید یا اگر حوصله ی این کار را ندارید با شماره ای که برای شما در ادامه قرار داده ایم تماس بگیرید.

راهکاری برای فروش بهتر ماشین تصادفی

در قدم اول شکل تصادف خود را برای خریدارماشین تصادفی کامل توضیح دهید این مهم است که شما با یک ستون تصادف کرده اید یا با یک ماشین در حال حرکت یا اینکه ستون ماشین آسیب دیده یا خیلی مهم است گاها خیلی از ماشین های تصادفی روشن می شوند و حرکت می کنند و فروشنده فقط بخاطر ظاهر بد ماشین قصد فروش دارد پس این نوع ماشین ها قیمت بالاتری دارند.

ماشین را تمیز کنید

هرچند که ماشین تصادف کرده اما ماشین را باز بشورید و خط و خش ها را برطرف کنید اینکار ظاهر را برای فروش ماشین بهتر می کند.

نزدیکترین خریدار تصادفی

چون معمولا ماشین های تصادفی امکان حرکت کردن ندارند بهتر است که خریدار و فروشنده به هم نزدیک باشند که هزینه ی راه را نداشته باشند یا اگر فروشنده هستید بدانی بهتر است خریدار هزینه جابجایی ماشین ها را پرداخت کند  اگر ماشین شما حرکت می کند که چه بهتر نکته مهم دیگر این است که اگر خودرو اسقاطی داری و تصادف کردید بدانید این خودرو ها به قیمت خوب فروش نمیروند و حتی بسیار سخت خریدار آن پیدا می شود پس بهتر است زودتر این نوع ماشین ها را رد کنید.

عواملی که فروش ماشین تصادفی را راحت تر می کند

 1. مدل بالا بودن ماشین
 2. ماشین های خارجی
 3. سالم بودن جلوی ماشین
 4. سالم بودن ستون ها
 5. رینگ و لاستیک سالم
 6. روشن شدن ماشین
 7. سالم بودن آپشن ها

عواملی که فروش ماشین تصادفی را سخت تر می کند

 1. مدل پایین ماشین
 2. آسیب دیدن ستون
 3. چپ شدن ماشین
 4. خاموش بودن خودرو
 5. آسیب دیدن موتور ماشین
 6. اسقاطی بودن ماشین
 7. خراب بودن لاستیک ها
 8. خراب شدن رینگ خودرو
 9. بهترین خریدار ماشین تصادفی

همانطور که در بالا به آن اشاره کردیم بهترین خریدار ماشین های تصادفی صافکارها هستند که به راحتی می توانند ماشین شما را مجدد صافکار کنند و بین همکارهای خود تعمیرات لازم را انجام دهند پس به قیمت از شما خودرو تصادفی را خریداری کرده و به قیمت هم می فروشند و دست دلال ها حذف می شود.

کلمات کلیدی

این کلمات جهت راحتی شما در پیدا کردن این مقاله نوشته شده.

بهترین خریدار خودرو تصادفی

صافکار خریدار ماشین

خریدار تصادفی صافکار

خریدار واقعی ماشین تصادفی

خریدار ماشین تصادفی در تهران

خریدار ماشین تصادفی در کرج